Wyślij wiadomość
Dom

XI'AN MASSHINE HOME PRODUCTS CO., LTD. profil firmy

profil firmy

MASHINE CORP.to profesjonalne i innowacyjne przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji, projektowaniu i badaniu różnych wyrobów ze szkła średniej klasy.

 

Nasze główne produkty to wszelkiego rodzaju szklane kubki do picia, szklanki dwuścienne, kieliszki do wina, kieliszki do szampana, kieliszki koktajlowe, kieliszki do martini, brandy i margarity, karafki do wina, świeczniki, zestawy do kawy i czajnika, wazony, słoiki, talerze i inne wyroby ze szkła.Dzięki naszym ciągłym wysiłkom nawiązaliśmy silne relacje biznesowe z niektórymi głównymi nabywcami z Europy i Stanów Zjednoczonych, których roczna wartość eksportu przekracza 5 milionów USD.

 

NaszMASZYNAmarka ma trzy znaczenia: 1. lśniąca jakość;2. promień pierwszego światła;3. nadzieja mas.Zawsze trzymaliśmy się koncepcji projektowej „zwięzłej, uporządkowanej, pięknej”, kontynuowaliśmy technologię produkcji tradycyjnego dmuchanego szkła, dążyliśmy do najwyższego doświadczenia estetyki rzemieślniczej i trzymaliśmy się ducha rzemieślnika wykwintnej rzeźby i doskonałości.

 

 

Myślimy tak jak Ty!

 

Naszym celem jest zapewnienie doskonałej jakości, konkurencyjnych cen, doskonałej obsługi i bezpiecznego transportu.Naszym hasłem jestMyślimy tak jak Ty!Prosimy wszystkich pracowników, aby stawali z perspektywy klientów, aby zrozumieć każdy przepływ pracy i szczegóły produktu, być na bieżąco z modą dzięki innowacyjnym i atrakcyjnym projektom, świadczyć lepsze usługi i zapewniać naszym klientom doskonały produkt i radosne wrażenia użytkownika.

 

Czekamy na Twój głos.Wszelkie sugestie dotyczące projektu produktu i innych aspektów będą dla nas ogromnym zaszczytem.

 

Skontaktuj się z nami:sprzedaż@masshine.com

 

 

Nasi klienci

 

Chiny XI'AN MASSHINE HOME PRODUCTS CO., LTD. profil firmy 0

 

Chiny XI'AN MASSHINE HOME PRODUCTS CO., LTD. profil firmy 1

 

 

 

Chiny Producent i hurtownik wyrobów szklanych |Factory Direct Sprzedaż hurtowa i dostosowywanie

 

Zobacz więcej O nas
nasza firma

 

Nasza historia

 

W połowie lat 80, pokolenie mojego ojca założyło warsztat produkcji wyrobów szklanych w Szklanej Stolicy Chin — mieście Jinzhong w prowincji Shanxi — aby produkować ręcznie dmuchane wyroby szklane dla niektórych chińskich firm importujących i eksportujących.

 

W latach dziewięćdziesiątych, wraz z wdrożeniem chińskiej polityki reform i rozwoju, a po złotej dekadzie rozwoju rozszerzyliśmy skalę produkcji i dodaliśmy cztery linie produkcyjne do prasowania maszynowego.

 

do 2000 r, powstała zintegrowana firma przemysłowo-handlowa, a Dział Sprzedaży został przeniesiony do Xi'an, bardziej aktywnej branży handlowej w północno-zachodnich Chinach.

 

W 2010, Chang'an Cathay Home Products Co., Ltd. (skrót od CAC) została zarejestrowana w Hong Kongu.Rozpoczęliśmy szerszą globalną sprzedaż, a nasze główne produkty obejmują szklane kubki do picia, szklanki o podwójnych ściankach, kieliszki do wina, kieliszki do szampana, kieliszki koktajlowe, kieliszki do martini, brandy i margarity, karafki do wina, świeczniki, zestawy do kawy i czajnika, wazony, słoje, talerze i inne szklane wyroby rękodzielnicze.

 

W 2013, nasza firma została przemianowana na Xi'an Masshine Home Products Co., Ltd. (w skrócie Masshine Corp lub MS Corp), przeniosła się z powrotem do Xi'an w Chinach i została oficjalnie zarejestrowana.

 

W 2014, powstał nasz dział projektowy i rozszerzyliśmy wielkość sprzedaży zamorskiej za pośrednictwem Alibaba.

 

w 2018 r, założyliśmy nową witrynę B2B i promowaliśmy naszą firmę za pośrednictwem Google Ads i niektórych głównych mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, YouTube, Pinterest, LinkedIn, WhatsApp, Instagram, Telegram itp.

 

Dzisiaj, dzięki naszym nieustannym wysiłkom nawiązaliśmy silne relacje biznesowe z niektórymi głównymi nabywcami z Europy i Stanów Zjednoczonych, których roczna wartość eksportu przekracza 5 milionów USD.Masshine Corp, jako profesjonalne i innowacyjne przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji, projektowaniu i badaniu różnych wyrobów szklanych średniej klasy, nadal ma na celu zapewnienie doskonałej jakości, konkurencyjnych cen, doskonałej obsługi i bezpiecznego transportu.Posiadamy nie tylko ścisłe wewnętrzne procedury operacyjne oraz systemy zapewniania i kontroli jakości, ale także profesjonalny i doświadczony zespół badawczo-rozwojowy, zespół techniczny, zespół sprzedaży, zespół produkcyjny i zespół QA / QC, aby zapewnić wydajne i wysokiej jakości usługi od rozwoju nowych produktów po produkcję masową i ostateczną dostawę.

 

 

Chiny Producent i hurtownik wyrobów szklanych |Factory Direct Sprzedaż hurtowa i dostosowywanie

XI'AN MASSHINE HOME PRODUCTS CO., LTD. XI'AN MASSHINE HOME PRODUCTS CO., LTD. XI'AN MASSHINE HOME PRODUCTS CO., LTD. XI'AN MASSHINE HOME PRODUCTS CO., LTD. XI'AN MASSHINE HOME PRODUCTS CO., LTD.
1 2 3 4 5
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : MASZYNA

Ilość pracowników : 100~200

Coroczne wyprzedaże : 4million-6million

Rok założenia : 2010

pc Export : 90% - 100%

Slogan: We Think As You!

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny XI'AN MASSHINE HOME PRODUCTS CO., LTD. Certyfikaty Chiny XI'AN MASSHINE HOME PRODUCTS CO., LTD. Certyfikaty Chiny XI'AN MASSHINE HOME PRODUCTS CO., LTD. Certyfikaty Chiny XI'AN MASSHINE HOME PRODUCTS CO., LTD. Certyfikaty